İndirim!

Tp-Link MC210CS Fiber Single-Mode Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü

 637,99  593,33

Kazancınız:  44,66 (7%)

• 1000M SC/UPC port

•  RJ45 portu (Oto MDI/MDIX)

•  94.5×73.0x27.0 mm

avrupabilgisayar tarafından satılır, Macroget tarafından gönderilir.
₺ 593.33
Stokta Var
Karşılaştır

Birlikte Alınanlar

+ +
Birlikte 3 ürün fiyatı:    1.658,33  1.625,16

Açıklama

Gigabit Ethernet Medya DönüştürücüMC210CS

  • IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
  • FX portu için Force/Auto transfer mod switch kontrolü
  • Fiber mesafesini 15 km’ye kadar çıkarır

    Bu Ürün Ne Yapar?

    MC210CS, 1000BASE-LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standartlarıyla uyumlu MC210CS, SC-Tipi konnektör ve tekil fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC210CS, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm’de veri alır ve iletir. 

    Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK’in 19″ sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için otomatik MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED’lerinin varlığı. MC210CS tekil mod fiber kullanarak 15 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

  • TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında çalışabilme
  • TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
  • FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
  • Fiber mesafesini 15km’ye dek çıkarır
  • Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme olanağı
  • Harici güç kaynağı
MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Temel Fonksiyon Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Fiber mesafesini 15km’ye dek çıkarır
Portlar 1 1000M SC/UPC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
Dalga Boyu 1310nm
Ağ Ortamı 1000BASE-FX Tekil Mod Fiber
Ağ Ortamı 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Göstergeleri PWR, LINK, RX
Boyutlar (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Güç Kaynağı Harici Güç Adaptörü
Maks. Güç Tüketimi 5.5W
Güvenlik & Emisyon FCC, CE, RoHS
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Saklama Sıcaklığı: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Tp-Link MC210CS Fiber Single-Mode Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün soru yanıtları

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Only registered users are eligible to enter questions