İndirim!

DIGITUS Singlemode SC-SC Fiber Optik Patch Kablo 2m

Macroget tarafından satılır, Macroget tarafından gönderilir.
Stoklar tükendi. Kısa süre sonra tekrar ziyaret ediniz
Karşılaştır

Açıklama

FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 2 m Uzunluk
Ağınız için mükemmel performans ve bağlantı kalitesi.
Technical Details
Çift yönlü kablo LSOH
Seramik halkalı Konektör
Kablo çapı 3mm
Test raporu içeren tekli ambalaj
Fibre type: Single mode
Category: OS2
Number of fibres: 2
Cable type: Duplex
Length: 2 m
Type of connector connection 1: SC duplex
Type of connector connection 2: SC duplex
APC-version: no
Colour outer sheath: Yellow
Anti-kink sleeve:Put-on
Flame retardant: In accordance with EN 60332-3-24
Halogen free
(according to EN 50267-2-3): no

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“DIGITUS Singlemode SC-SC Fiber Optik Patch Kablo 2m” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün soru yanıtları

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Only registered users are eligible to enter questions