İndirim!

DIGITUS Professional Renkli FO pigtail set,SC OM3 50/125 µ,Tek Yönlü Kablo

Macroget tarafından satılır, Macroget tarafından gönderilir.
Stoklar tükendi. Kısa süre sonra tekrar ziyaret ediniz
Karşılaştır

Açıklama

FO pigtail set, 12 pcs., SC, MM OM3 50/125 µ loose buffer, color code
DIN IEC 304, 2 m Uzunluk 2m, Sınıf OM3
Ağınız için mükemmel performans
ve bağlantı kalitesi.
The DIGITUS® Fiber Optic Colored Pigtails are
available as LC Simplex, SC Simplex and ST Simplex version and offer
with the classes OS2, OM2, OM3 and OM4 best performance and link
quality for your network. The connector conforms acc. IEC 61754-4 2002
and is equipped with a Zirconia ceramic ferrule. The colored buffers
are color coded according to IEC 304 (white, violet, turquoise, black,
red, pink, orange, gray, green, yellow, brown, blue).
Technical
Details
Tek Yönlü OM 3 50/125µ 2m
IEC 304’e göre, beyaz, eflatun,
turkuvaz, siyah, kırmızı, pembe, turuncu, gri, yeşil, sarı,
kahverengi,mavi renklerinde renkli tampon
Pakette 12 adet
Gevşek tampon

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“DIGITUS Professional Renkli FO pigtail set,SC OM3 50/125 µ,Tek Yönlü Kablo” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün soru yanıtları

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Only registered users are eligible to enter questions