İndirim!

Digitus FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m Kablo

Macroget tarafından satılır, Macroget tarafından gönderilir.
Stoklar tükendi. Kısa süre sonra tekrar ziyaret ediniz
Karşılaştır

Açıklama

FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m
Ağınız için mükemmel performans ve bağlantı kalitesi.
Technical Details
Çift yönlü kablo
LSOH
Seramik halkalı Konektör
Kablo çapı 3mm
Test raporu içeren tekli ambalaj
Fibre type: Single mode
Category: OS2
Number of fibres: 2
Cable type: Duplex
Length: 3 m
Type of connector connection
1: LC-Duplex
Type of connector connection 2: SC duplex
APC-version:no
Colour outer sheath: Yellow
Anti-kink sleeve: Put-on
Flame retardant: In accordance with EN 60332-3-24
Halogen free (according to
EN 50267-2-3): no

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Digitus FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m Kablo” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün soru yanıtları

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Only registered users are eligible to enter questions