İndirim!

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

netpazar tarafından satılır, Macroget tarafından gönderilir.
Stoklar tükendi. Kısa süre sonra tekrar ziyaret ediniz
Karşılaştır

Açıklama

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün soru yanıtları

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Only registered users are eligible to enter questions